Koncept wellness | Lesní stráně
Zvuk
Koncept wellness

Prostor pro dokonalou relaxaci
všemi smysly

Unikátní wellness s přírodní pramenitou vodou přináší nový rozměr relaxace pro všechny vaše smysly. Privátní lesní wellness kabiny, tradiční rituální sauna a originálně architektonicky řešené wellness centrum v přízemí aparthotelu jsou inspirované pěti základními elementy přírody, které vás v různých kombinacích vždy správně naladí.

 

Top zážitek
privátní lesní wellness

Pět kabin, pět elementů, pět různých zážitků, kde máte po dohodnutý čas ničím nerušený prostor sami pro sebe. Každá kabina odkazuje ke kombinaci dvou přírodních živlů, které jí vtisknou originální design, materiálové provedení, aromaterapeutický charakter – a samozřejmě i účinek.

soukromé kabiny

Privátní wellness kabiny nabídnou saunu, zážitkovou sprchu, lázeň, aromaterapii, uklidňující hudbu inspirovanou zvuky přírody a hlavně originální design netradičních luxusních materiálů. Celkový zážitek ještě umocní velkoformátová skleněná stěna, díky níž bude z kabiny nerušený výhled do okolního lesa.

Dagmar Zvoníčková & Ivana Linderová, hlavní designérky projektu, ID Studio

rituální sauna

V jedné společné rituální sauně budou pod vedením saunových mistrů probíhat tradiční rituály doprovázené aromaterapií a vířením vzduchu. Díky prosklené čelní stěně je vnitřní prostor kabin maximálně propojen s okolní divokou přírodou.

Když jsem později při mnoha příležitostech viděl, že zraněná zvířata vyhledávají vodu a v ní se koupou, napadlo mě, že totéž musí dělat dobře i lidem.

Vincenz Priessnitz, zakladatel vodoléčby, jesenický rodák

Oáza klidu
vnitřní wellness

Rozsáhlé wellness v přízemí resortu nabídne jedinečný zážitek v originálně řešeném prostoru evokujícím atmosféru podvečerního lesa. Samozřejmostí je, že i když za okny bude řádit vichřice, do wellness se ze všech ubytovacích částí areálu dostanete v papučích a županu.

  • zážitkový bazén
  • masážní vodopád
  • vířivé lavice
  • finská, bylinná a parní sauna
  • masáže
  • relaxační zóna
  • fresh bar
vnitřní wellness

Zážitkový bazén i služby pro váš dokonalý relax

Symetricky řešený vnitřní bazén s masážními tryskami a vodopádem, rozděluje interiér do mnoha příjemných zákoutí. Ve velkoryse pojatých odpočívárnách s výhledy do okolních lesů a žhnoucím krbem si budete moci vychutnat drink nebo malou svačinku z fresh baru.

Další zajímavosti projektu

Prozkoumat