Investice | Lesní stráně
Zvuk
Investice

Vysoké
zhodnocení
trvalá hodnota

Pořiďte si apartmán jako investici. V době, kdy ho sami nebudete využívat, nabídněte apartmán k pronájmu a jednoduše vydělávejte. O vše potřebné kolem správy a pronájmu se samozřejmě postaráme.

Maximální zhodnocení

Zajistíme co největší obsazenost. Výhodou je, že díky atraktivní lokalitě a pestré nabídce služeb nemají Lesní stráně hluchá místa sezóny.

Nulové starosti s provozem

Vyřešíme za vás vše od propagace přes komunikaci se zájemci, úklid, opravy až po účetnictví či právní služby.

Jsme s investory na jedné lodi

Výrazný podíl apartmánů si necháváme a sami pronajímáme. Máme tak zcela pod kontrolou provoz i údržbu a sledujeme stejné zájmy.

Poradíme s financováním

Naši finanční specialisté s vámi ochotně proberou všechny možnosti financování, pomohou sjednat úvěr za výhodnějších podmínek, případně zajistí prodej či odkup apartmánu.

koupě investičních apartmánů je velmi populární a dosahuje vysokého zhodnocení. My navíc jako jedni z mála na trhu máme pod kontrolou vše od návrhu přes realizaci stavby až po následný provoz.

Tomáš Vavřík, zakladatel značek DOMOPLAN a MyResorts

Prostě relaxujte.
O vše ostatní se postaráme

Atraktivní investice pro firmy

Nabídněte svým zaměstnancům jako firemní benefit možnost pobytu ve stylovém apartmánu s luxusními službami. V době, kdy jej vaši zaměstnanci nevyužijí, se postaráme o jeho komerční pronájem. Na firemní apartmán navíc můžete uplatnit daňové odpisy.

Jak to funguje?

V exkluzivní join venture spolupráci DOMOPLAN a MyResorts vybírají zajímavé lokality na horách a v přímořských oblastech a projektují zde investiční aparthotely. DOMOPLAN do projektů přináší dlouholeté know-how úspěšné stavební činnosti, společnost MyResorts je specializovaným týmem developerů a hospitality manažerů, kteří umí rozpoznat atraktivní místa s celoročním využitím a zajistí profesionální správu a zhodnocování resortů.

Je to jednoduché. Kupní smlouvu uzavřete se společností DOMOPLAN, po předání stavby se MyResorts stane majordomem, pečujícím o vaší investici.

ATRAKTIVNÍ investice pro firmy

Nabídněte svým zaměstnancům jako firemní benefit možnost pobytu ve stylovém apartmánu s luxusními službami. Díky coworkingové zóně navíc mohou vyřizovat pracovní agendu, a přitom trávit čas s rodinou. V době, kdy jej vaši zaměstnanci nevyužijí, se postaráme o jeho komerční pronájem. Na firemní apartmán navíc můžete uplatnit daňové odpisy.

Zelené zdroje
Energetické úspory

Využíváme moderní technologie i prověřené principy, aby výstavba i následný provoz zbytečně nezatěžovaly životní prostředí. Směřujeme k trvale udržitelnému fungování s co nejmenšími energetickými nároky.

udržitelnost

Chytrá řešení pro udržitelnou budoucnost

Kombinace tepelných čerpadel, fotovoltaiky a bateriových úložišť vyrobí dostatek energie pro provoz společných prostor, osvětlení a částečně pokryje energetické nároky na provoz wellness.

Z vlastních zdrojů umístěných na objektech chceme pokrýt zhruba 30–40 % celkové spotřeby.

Důraz na energetickou bezpečnost

Zajištění energetické bezpečnosti nespoléhá jen na zdroje v rámci objektu, rezidence se stane součástí ekosystému energetiky společnost MAGUS EDH, která buduje vlastní lokální systémy a je tak schopna zajistit dodávky z obnovitelných zdrojů i z vlastních kapacit.

Samozřejmostí je správa a servis zařízení tak, aby byl zajištěn bezporuchový provoz a tím stabilita dodávek.

Podpora čisté mobility

Součástí areálu budou místa pro dobíjení elektroaut i jízních kol.

Typy apartmánů

01/ 1+kk 37 – 45 m²

Menší typ apartmánu 1+kk nabídne king size postel a možnost rozkládacího gauče ...
Zjistit více

02/ 2+kk 50 – 52 m²

Dispozice tohoto apartmánu poskytuje jedinečné výhledy do okolní krajiny ze ...
Zjistit více

03/ 2+kk+sk 52 – 71 m²

Větší typ apartmánu 2+kk se samostatnou ložnicí a spacím koutem, který lze ...
Zjistit více

04/ 3+kk 57 m²

Prostorný rodinný apartmán s až 6 lůžky nabízí samostatnou ložnici s balkonem, ...
Zjistit více

Vyberte si svůj nový apartmán

Prozkoumat